Producenci
Pomoc dla Kornela

STYLAGE L 2x1 ml WYPEŁNIACZ HIALURONOWY

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 549,99 zł 549.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Stylage
Kod produktu: EST-00073

Opis

STYLAGE L 24mg/ml  2 x 1ml  

StylAge to francuskie wypełniacze kwasu hialuronowego chętnie wybierane przez lekarzy medycyny estetycznej w 80 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Używając produktów StylAge masz pewność, ze zabieg wykonywany jest najlepszymi, skutecznymi i bezpiecznymi preparatami.

Stylage L to żel sieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego,  zawierający przeciwutleniacz (mannitol),  sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności, pakowany w ampułko-strzykawki o pojemności 1ml, sterylizowany przez autoklawowanie.

DZIAŁANIE:

Stylage L to produkt stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich lub do odtwarzania kształtów twarzy: policzków, owalu twarzy, kości policzkowych, poprzez iniekcje w głęboką warstwę skóry właściwej.

Stylage L może być wykorzystywany w zabiegach odmładzania rąk, poprzez iniekcję podskórną na grzbiecie dłoni.

Stylage L wstrzykiwany w głęboką warstwę skóry właściwej powoduje zwiększenie objętości tkanek i wypełnienie korygowanej zmarszczki lub defektu skórnego. Preparat ulega z czasem stopniowemu wchłonięciu. Długotrwałość efektu zależy od rodzaju skóry i głębokości iniekcji. Dla uzyskania optymalnej korekty defektu kosmetycznego należy wykonać jeden do dwóch zabiegów, w zależności od miejsca zabiegu, pacjenta i głębokości iniekcji. Regularne zabiegi uzupełniające pozwolą utrwalić żądany stopień korekcji.

Dzięki swojej plastyczności StylAge pozwala na stosowanie najbardziej wysublimowanych technik iniekcji, przy jednoczesnym okresie utrzymywania się 9-12 miesięcy. Naturalny efekt wygładzania zmarszczek dla pełnej satysfakcji pacjenta.

Bez względu na wielkość i rodzaj zmarszczek, w gamie Stylage znajdziesz odpowiedni produkt do ich korekcji. Technologia IPN-like zapewnia wyjątkowy komfort podania preparatu, a zastosowanie mannitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków i obrzęku podczas zabiegu.

Bi-SOFT® - BEZPIECZEŃSTWO I PRECYZJA
W 2018 roku francuska firma Laboratoires VIVACY® wprowadziła na rynek innowacyjną i opatentowaną technologię strzykawek Stylage Bi-SOFT®. Technologia Bi-SOFT® pozwala lekarzowi na większą precyzję, wygodę i maksymalną kontrolę podczas iniekcji kwasu hialuronowego, co z kolei zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawia komfort zabiegu.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA
Czym jest technologia Bi-SOFT®? Głównym wyzwaniem Laboratoires VIVACY® na etapie projektowania było zapewnienie równowagi pomiędzy stabilnością a łatwością manewrowania strzykawką podczas zabiegu, niezbędną w pracy lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Aby to osiągnąć, w nowej strzykawce Bi-SOFT® środek ciężkości został przesunięty w okolice krawędzi tłoka znajdującej się bliżej ręki lekarza, co pozwala na zdecydowane zwiększenie stabilności strzykawki i doskonałą precyzję podczas wykonywania zabiegu.

DOSKONAŁA KONSTRUKCJA
Ergonomiczna konstrukcja strzykawek Bi-SOFT® została opracowana z myślą o łatwym stosowaniu zarówno przez doświadczonych jak i niedoświadczonych lekarzy.

Korpus strzykawki wykonany został z przezroczystego poliwęglanu o medycznej jakości, a miękkie w dotyku elementy to TPE - termoplastyczny elastomer, zapewniający dodatkową przyczepność i brak poślizgu pomiędzy powierzchnią strzykawki a rękawiczkami lekarza.

Miejsce na palce odznacza się wklęsłą powierzchnią z uniesionymi krawędziami, co pozwala zapobiec ślizganiu się palców z powierzchni uchwytu, dzięki czemu iniekcja przebiega w sposób pewny i regularny.

Powierzchnia tłoka została zwiększona o 80% w porównaniu do tradycyjnej strzykawki, dzięki czemu lekarz może obsługiwać strzykawkę wnętrzem dłoni (nie tylko kciukiem) i ma wrażenie stosowania mniejszej siły podczas nacisku na tłok, co jest szczególne istotne podczas podawania produktów wolumetrycznych o dużej lepkości.

Wyniki ankiety przeprowadzonej przez VIVACY z udziałem 25 lekarzy wskazują, że 88% przebadanych odczuwa znaczną różnicę w łatwości obsługi i powtarzalności iniekcji i jest skłonnych do wdrożenia nowego systemu Bi-SOFT® w swojej codziennej praktyce.
W razie potrzeby lekarz może sprawdzić aspirację, korzystając ze specjalnych oznaczeń na powierzchni płytki uchwytu.

Strzykawki zostały zaprojektowane w pięciu różnych kolorach odpowiadających poszczególnym preparatom Stylage VIVACY®, dzięki czemu łatwa jest identyfikacja produktu i lekarz ma pewność, że stosuje odpowiedni preparat we właściwym wskazaniu.

 

WSKAZANIA:
 • Głębokie i bardzo głębokie zmarszczki;
 • Głębokie bruzdy nosowo-wargowe;
 • Zmarszczki "opadających ust";
 • Nieznaczna wolumetria:
  • Kości policzkowych u młodych kobiet; 
  • Zmiana kształtu podbródka;
  • Spłaszczenie garbu nosa, lifting czubka nosa;
  • Odmłodzenie dłoni, w tym przywrócenie objętości tylnych części dłoni.

SPOSÓB UŻYCIA:

Iniekcja w różne warstwy skóry w zależności od rodzaju wybranego produktu i   obszaru poddawanego korekcji, wykonywana przy użyciu cienkich igieł lub tępych   kaniul. Głębokość iniekcji -   głęboka.

SKŁAD:

24 mg/ml usieciowanego kwasu hialuronowego

 

W opcji z lidokainą zawiera 0,3% chlorowodoru lidokainy

Opakowanie  2 x 1 ml
Stężenie  24 mg/g
Igła  27 G1/2
Utrzymywanie się  6 do 12 miesięcy
Technika  Iniekcja w różne warstwy skóry w zależności od rodzaju wybranego produktu i   obszaru poddawanego korekcji, wykonywana przy użyciu cienkich igieł lub tępych   kaniul. Głębokość iniekcji -   głęboka. 

 

 

 

 

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl